Iliskiden sonra korkudan 2.5 aylikken kan testi yaptim negatif çıktı. 4 ay normal adet gordum?

Iliskiden sonra korkudan 2.5 aylikken kan testi yaptim negatif çıktı. 4 ay normal adet gordum. Fakat kahverengi koyu pembe ve siyah lekeler geldi. 4 aylik adet ve kan testi yanlis cikip hamilelik olur lütfen yardim edin. Iliskide ustu kapaliydi.

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında defalarca düzenli olarak regl görüldüğü için hamilelikten söz edemeyiz.