Sevgilimin adetine 4 gun kala, surtunme yoluyla beraberlik yasadik. Ciplak sekilde birkac saniye surtunduk ancak kesinlikle bosalma olmadi?

Sevgilimin adetine 4 gun kala, surtunme yoluyla beraberlik yasadik. Ciplak sekilde birkac saniye surtunduk ancak kesinlikle bosalma olmadi. pen*s basi dahi vajinaya temas etmedi yalnizca birkac damla zevk suyu bulasmis olabilir. gebelik olasiligi?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu bulaşı ile hamileliğin oluşumu neredeyse imkansızdır.