Merhabalar Ben şüpheli ilişkiden 36 gün sonra kızılaydaki test sonucum anti hiv testi p 24 ag 0,117 negatif 42 gün sonra özel bir lab test sonucum anti hiv 1+2

Merhabalar Ben şüpheli ilişkiden36 gün sonra kızılaydaki test sonucum anti hiv testi p 24 ag 0,117 negatif42 gün sonra özel bir lab test sonucum anti hiv 1+2 negatif p24 negatif (sayısal bir değer yoktu)50 gün sonra özel lab test sonucumHIV Ag/Ab COMBO ANTI-HIV 1/20.09 NEGATİF p24 ANTİJEN 0.00 NEGATİF 4.Jenerasyon VIDAS Hıv Duo Ultra Testi Çalışılmıştır.sonuçlarını aldım.Halen endişe içindeyim.Halen hiç rahat değilim.Bu testler yeterli mi?Daha test olmama gerek var mı.?Artık konuyu kapatabilirmiyim?

Tahlil.com Cevabı : Sizin gibi HIV enfeksiyonunu kafaya takan ve psikolojik stres yaşayan bir çok okurumuzdan benzer sorular alıyoruz.Sonuçlarınız normal, sorun yok.Buna rağmen endişeniz gçmezse psikolojik destek de alabilirsiniz.