İlişkiye girdik zevk suyu geldi boşalmadım ancak sevgilim hamile kalır mı?

Kız arkadasım adet döneminde sürtünme yoluyla ilişkiye girdik zevk suyu geldi boşalmadım ancak sevgilim hamile kalır mı?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu ile hamileliğin oluşumu neredeyse imkansızdır. Yine de adet gecikmesi bir haftadan fazla yaşanırsa gebelik testi yaptırılabilir.

H********** :

erkek arkadaşımla adetimden 4 gün sonra sürtünmeli olarak ilişkiye girdik.vajinama girmeye yeltendi ama giremedi yani hiç bi şekilde vajinayı giriş ve içine boşalma olmadı .sadece sürtünürken boşalacağını söyledi ve kendi göbeğine boşaldı ıslak mendille temizledik tekrar sürtündük hamile olabilirmi

Cevap:

Sürtünme ve benzeri yolla gerçekleşen cinsel yakınlaşmalar sonrası hamilelik ihtimali ancak sperm hücrelerini ihtiva eden meninin vajinaya girmesi ve burada yumurta ile birleşmesi söz konusu ise bulunmaktadır..Belirtiğiniz ilişki sonrası vajinaya sperm bulaşı söz konusu ise, bu durumda beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olması halinde gebelik testi yaptırmanız uygundur.Aşağıdaki bağlantıda da konuya dair detaylı bilgiler bulabilirsiniz.Hamile nasıl kalınır, hangi durumlarda hamile kalınmaz?

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

h********** :

17 yaşında olduğum için kontrole gidemiyorum. İçim içimi yiyor. Adetim bittikten sonraki gün erkek arkadasım parmağını yarısına kadar vajinama soktu. O an kan gelmedi. Kızlık zarım ne durumda bilmiyorum. Acaba esnek olduğu için mi o an kan gelmedi? Bu arada erkek arkadasımda boşalma olmadı ama zevk suyu vajinanın dışında bir yere gelmiş olabilir, hamilelik olmuş mudur? Asıl sorun 2-3 saat sonra ve ertesi gün krem-kahverengi arası bir sıvı geldi. Bu sıvı acaba adet devamı mı yoksa hamilelikle mi ilgili? O kadar kafama taktım ki stresten hayatıma eskisi gibi devam edemiyorum. Yardımcı olun lütfen

Cevap:

Dediğin gibi bir birleşme olmamış. Bu durumda gebelikten bahsedilemez.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.