İlk cocugumda da kan testı yapılmısdı gebe degılsın denmısdı kese görunmemisdi

merhabra, son adet t. 28.05.2014 dür. beta hcsg testi yaptırdım 0.10 çıktı gebe değilsin dedi. doctor fakat reglım 1 hafta gecikti. daha once ilk cocugumda da kan testı yapılmısdı gebe degılsın denmısdı kese görunmemisdi fakat aradan2 hafta gecınce tekrar gebelık testı yaptırdm 7 haftalık gebecktı

Tahlil.com Cevabı : Adet görmez iseniz testi 1 hafta sonra tekrarlamanızı öneririz..