Adetim 15 gün geciktiktan sonra yaptırdığım beta hcg 11.7 ,2 gün sonra yaptırdığım beta hcg 5

adetim 15 gün geciktiktan sonra yaptırdığım beta hcg 11.7 ,2 gün sonra yaptırdığım beta hcg 5 çıktı ve doktorum hiç bi açıklama yapmadan adet söktürücü kullanmamaı önerdi , ilacı kullanmalıyım yada kimyasal gebelik mi yaşıyorum ?

Tahlil.com Cevabı : Şu anda gebelik görünmüyor, daha önce çıkan değer gebelik olmadan da çıkabilir, doktorunuzun önerilerine uymanızı öneririz..