İlk ilişki gunumde cok agrılı bır bırlesme oldu ve bol mıktarda kanamam oldu

ilk ilişki gunumde cok agrılı bır bırlesme oldu ve bol mıktarda kanamam oldu ara sıra kanamam devam edıyo bu normalmıdır kac gun daha surebılır ? teşekkurler..

Tahlil.com Cevabı : İlk ilişkinizden sonra ne kadar süre geçti belirtmemişsiniz, ancak bir haftaya kadar az miktarda devam edebilir..