Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik vajinasına boşalmadım hala kız yani .

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik vajinasına boşalmadım hala kız yani . İlişkiye girdiğimiz gün sevgilimin adetinin geciktiği ilk gündü ve 20 gün daha gecikti fakat hiçbir hamilelik belirtisi yok ne mide bultantısı ne de karın şişmesi daha öncede adet olmadığı ay olmuş sizce hamile midir?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik oluşmasında temel olan sperm hücrelerini ihtiva eden meninin vajinaya girmesi ve burada yumurta ile birleşmesidir.Belirtiğiniz ilişki sonrası vajinaya sperm bulaşı söz konusu ise, bu durumda gebelik testi yapılması  uygundur.Aşağıdaki bağlantıda da konuya dair detaylı bilgiler bulabilirsiniz.Hamile nasıl kalınır, hangi durumlarda hamile kalınmaz?