İnsülin ( açlık) 14,1. Ogtt (75gr) 3 saatlik, açlık 105, 1.saat 97, 2.saat 74 3.saat 77 şeklinde idrar negatif çıktı. Ne yapmalıyım ?

 İnsülin ( açlık) 14,1. Ogtt (75gr) 3 saatlik, açlık 105, 1.saat 97,  2.saat 74  3.saat 77 şeklinde idrar negatif çıktı. Ne yapmalıyım ?

Tahlil.com Cevabı : Aslı Hanım,sonuçlarınız diabet yönünden bir belirti vermiyor.Bu testlerin ne amaçla yapıldığı veya bir şikayetiniz olup olmadığını belirtmemişsiniz.Özel bir riskiniz veya şikayetleriniz varsa bir endokrinoloji uzmanına danışabilirsiniz.