iyi çalışmalar, bende uzun süredir bir çok hastalık belirtisi görülmeye başladı

Müslüm ATMANOğžLUiyi çalışmalar, bende uzun süredir bir çok hastalık belirtisi görülmeye başladı ve son zamanlarda beni oldukça etkiledi. nihayet en son yapılan tahlilde B12 vitamin eksikliği çıktı sonuç: 86.01 NORMAL DEğžER : 191-663 gittiğim doktor ampul verdi dediği şekilde kullandım.ancak; yararı olmakla birlikte, şikayetlerim tamamen geçmedi. acaba tedavi şeklindemi bir yanlışlık var. nasıl ve ne kadar süreyle tedavi olmalıyı.yardımcı olursanız sevinirim.saygılarımla..

Tahlil.com Cevabı : öncelikle geçmiş olsun, B 12 eksikliği tedavisi sabır isteyen ve uzun süreli bir tedavidir.Bunun yanısıra, et, yumurta, özellikle yumurtanın beyaz kısmı da doğal B12 vitamini kaynaklarıdır.