İyi çalışmalar, Oğlum 13 yaşında ve PLT değeri 491 olarak belirlendi. Verdiğiniz bilgilere göre yüksek. Ne yapmalıyım?

İyi çalışmalar, Oğlum 13 yaşında ve PLT değeri 491 olarak belirlendi. Verdiğiniz bilgilere göre yüksek...Ne yapmalıyım?...Oldukça kaygılandım...Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Yaş grubuna göre aşırı olmasa da bir yükseklik var.Hematoloji bölümüne başvurabilirsiniz