En son kontrol için bir kan tahlili yaptırdığımda kanım 14,8 çıktı ancak plt değerim 458. bu durum normal midir?

 En son kontrol için bir kan tahlili yaptırdığımda kanım 14,8 çıktı ancak plt değerim 458. bu durum normalmidir yoksa bir kontrol gerektirebilirmi? ayrıca hdl 37 mhc 33,8 koyu renkli yazıyor. test sonuçlarını gören dr bi açıklama yapmadı. bilgilendirirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Kanım olarak blirtiğiniz değerin ne olduğunu açıklayabilir misiniz