İyi geceler ben sevgilimle 1haziran 2014 de arkadan iliski yasadim ama elimle vajinami kapattim

İyi geceler ben sevgilimle 1haziran 2014 de arkadan iliski yasadim ama elimle vajinami kapattim ve ondan sonra 14 haziran ve 9 temmizda adet gordum die biliyorum ben ustune gorme degilse tabi ve ondan oncede idrar testi yaptim negatif cikti ve siskinlik hisseidiyorim vajinam deli gibi kasiniyo yanio

Tahlil.com Cevabı : Mantar enfeksiyonu olabilir, tedavi olmalısınız..