Merhaba ben hastalığım bittikten sonra erkek arkdaşımla bişeyler denemeye kalktk?

 Merhaba ben hastalığım bittikten sonra erkek arkdaşımla bişeyler denemeye kalktk. Fakat içeri girme veya boşalma falan olmadı. bende zevk suyu vardı ama o ondan olmadıgını kesin diyor. onun pen*si vajinama degdi hemen geri çekti. hastalıgım 1 hafta gecikti evde test yaptım negatif çıktı. arada midemde bulanıyor. sizce hamile kalmış olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Her adet gecikmesini gebeliğe bağlamamak lazım sizin yaşadığınız cinsel birliktelikte hamilelik çok düşük ihtimal, gecikmenin birçok nedeni olabilir alttaki linki tıklayarak aklına takılan soruların cevabını bulabilirsin.http://tahlil.com/adet-gecikmesi-nedir-gebelik-disi-adet-gecikmesi-10-nedeni