İyi günler acil yardımınıza ihtiyacım var

iyi günler acil yardımınıza ihtiyacım var bakteri 30, eritrosit 194, lökosit 100, epitel 0,30 SG 1025 ve PH 6 ÇIKTI BUGÜN ultaron oldum herşey normal ultraonda neden kaynaklanıyor sizce

Tahlil.com Cevabı : Hamilelikte idrar yolu enfeksiyonuna sık rastlanır. Mutlaka idrar kültürü alınması ve sonucuna göre tedavi edilmesi gerekir. Geçmiş olsun..

u****** :

ERİTROSİT: 5.08 LOKOSİT: 3.8 HEMOGLOBİN: 13.4 HEMATOKRİN: 40.9 MCV:80.6 MCH:26.4 MCHC: 32.7 RDV: 15.0 TROMBOSİT: 110 PCT: 0.08 PARCALI: 66.0 LENFOSİT: 30.2 MONOSİT: 3.8 NEUT# :2.5 LYMPH# : 1.1 MONO#: 0.2 PDW: 12.1 MPV: 9.7 CRP H 3.20 YORUMUNUZU BEKLIYORUM.. TESEKKURLER

Cevap:

WBC değeriniz biraz düşük. Viral bir enfeksiyon geçiriyor veya geçirmiş olabilirsiniz. Ortalama 1 ay sonra tetkikinizi tekrarlatmanızı öneririz.. Geçmiş olsun..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.