İyi gunler ben arkadasınla surtunme yoluyla ilişki yasadım boşaldı ama camaşıra 2 kez bosaldığında vajınamdan dışarıya boşaldı ?

 İyi gunler ben arkadasınla surtunme yoluyla ilişki yasadım boşaldı ama camaşıra 2 kez bosaldığında vajınamdan dışarıya boşaldı normalde bu tarihlerde hasta olmam gerekiyodu bir gun gecti göğüs ağrılarım var ve bel ağrımda var hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Adet olmazsanız 4-5 gün sonra gebelik testi yapın.