İyi günler ben kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. vajinasına pen*sim girmedi. ancak üstüne boşaldım ?

İyi günler ben kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. vajinasına pen*sim girmedi. ancak üstüne boşaldım  kız arkadaşım çok korkuyor acaba hamile kalabilr mi ya da o spermler vajinaya girmiş olabilir mi yardımcı olun lütfen çok korkuyor. adeti yeni bitmişti biteli 5 gün oldu.

Tahlil.com Cevabı : Çok düşük bir ihtimal. Adet tarihinde gecikme olursa gebelik testi yapın.