Mayısın son haftası adet oldum ve düzenli şekilde oluyorum?

Mayısın son haftası adet oldum ve düzenli şekilde oluyorum. adetimden sonra ilişkiye girdik ama boşalma içime olmadı. tekrar silip tekrar beraber olduk. sperm geçmiş olabilir mi içinde kalmış olabilir mi. ve gecen hafta gene birlikte olduk bu sefer kusma bulantı halsizlik hamile miyim acaba

Tahlil.com Cevabı : Adet tarihinizi bekleyin. 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapın.