İyi günler benim 2 sene önce apandistm patlamisti

İyi günler benim 2 sene önce apandistm patlamisti sonra apse olusmustu lokosit ve epitel 50 60 larda seyretmisti idrar enfeksiyonu dendi yanlis tedavi uygulandi ama apseden dolayiymis simdi lökosit 9 epitel 12 eritrosit0 cikti tekrar böle bir sorun olur mu korkuyorum idrar yolu enf dedi Dr ama.

Tahlil.com Cevabı : Aynı sorunun bu kadar süre sonra tekrarlama riski yok denebilir, ancak idrarda enfeksiyon olabilir, idrar kültürü yaptırmanızı öneririz..