İyi günler benim PCT 0,18 MPV 7,9 PDWc 32,7 RDWC 15,2 bunlar normal mı sizce ?

 İyi günler benim PCT 0,18 MPV 7,9 PDWc 32,7 RDWC 15,2 bunlar normal mı sizce ? referans değerlere göre PDW çok yüksek ,endişeleniyorum. ( yaşım 22 ) yorumlarsanız çok sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Diğer kan sayım testleri normal ise, bu değerler tek başına anlam ifade etmez