ALT(SGPT) 20 Alkalen Fosfataz (ALP) 70 GGT 80 Romatoid Faktör (RF) 10 ?

ALT(SGPT) 20 Alkalen Fosfataz (ALP) 70 GGT 80 Romatoid Faktör (RF) 10 Brucella tüp aglütinasyonu (Wright Testi) negatif - * CRP 13,3ASO 45 Rose Bengal pozitif AST(SGOT) 1959 yaşındayım tahlil sonuçlarım bunlar yorum yaparmısınız

Tahlil.com Cevabı : Rose Bengal pozitifliği Brucella infeksiyonunu düşündürür. Enfeksiyon hastalıkları uzmanına danışmanızı öneririm.