İyi günler bugün kız arkadaşımla ilişkiye girdik içine boşalmadığıma eminim korumada yoktu?

 İyi günler bugün kız arkadaşımla ilişkiye girdik içine boşalmadığıma eminim korumada yoktu hamile olma riskinden çok korkuyoruz gözümüze uyku girmiyor 18 yaşından küçüğüz biz napmalıyız ?

Tahlil.com Cevabı : Yüzeysel yaşanan ilişkilerde hamileliğin oluşma ihtimali yok denecek kadar düşüktür. Önerimiz sağlıklı bir yaşam için ilişki seviyelerini yaş olgunluğu ile yaşamanız. Bu konu ile detaylı bilgiyi sitemizde bulacaksınız.