Sevgilimle sürtünme şeklinde ilişki yaşadık boşalma falan olmadı.3 ay adet gördü.2 idrar testi yaptık negatif çıktı?

 Sevgilimle sürtünme şeklinde ilişki yaşadık boşalma falan olmadı.3 ay adet gördü.2 idrar testi yaptık negatif çıktı. birde 2haftada bir akıntısı oluyodu doktora gittik ultrasonla baktı yumurtalıkta kist varmıs bu ay adet olmadı hamile olabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Kist regl gecikmesine neden olabilir Mutlaka bir kadın doğum uzmanına gidilmelidir.