İyi günler, geçen ay sürtünmeyle bir ilişki yaşamıştım zevk suyu genital bölgeme değdi?

İyi günler, geçen ay sürtünmeyle bir ilişki yaşamıştım zevk suyu genital bölgeme değdi. İlişkiden sonra adet oldum 3 gün sürdü. Bu ay 1 gün gecikti ve kasık ağrım çok fazla var. Stresten mi acaba?

Tahlil.com Cevabı : Stres kaynaklı olabilir. Anlattığınız şekilde hamileliğin oluşumu beklenmez.