Sevgilimin ustunde pantolon ve iç çamaşırı vardı pantolonun fermanından pen*simi küloduna sürdüm boşalmadım?

 Sevgilimin ustunde pantolon ve iç çamaşırı vardı pantolonun fermanından pen*simi küloduna sürdüm boşalmadım sadece sürtme oldu ve hafiften bastırdım belki bi ihtimal zevk suyu gelmiş olabılır bılmıyorum adetti 7-8 gün önce bitti sizce hamile kalır mı

Tahlil.com Cevabı : Sürtüme yolu yaşanan cinsel birlikteliklerde hamileliğin oluşma ihtimali neredeyse imkansızdır.