İyi günler hocam 2 ocakta adet oldum. adetlerim düzenli olur hep 28 günde bir. yumurtlama günlerimde eşimle korunmasız ilişkiye girdik?

 İyi günler hocam 2 ocakta adet oldum. adetlerim düzenli olur hep 28 günde bir. yumurtlama günlerimde eşimle korunmasız ilişkiye girdik. dün ayın 17sinde dayanamayıp kan tahlili verdim 0.3 çıktı negatif. daha adetime 11 gün var. çıkmaması normalmidir

Tahlil.com Cevabı : Henüz test için erken. En sağlıklı sonucu regl gecikmesinden bir hafta sonra alabilirsiniz.