Mastürbasyon yaptım.Elimi yıkarken musluğa dokundum ve musluğu kapatırken tekrar elime sperm bulaştı ?

Mastürbasyon yaptım.Elimi yıkarken musluğa dokundum ve musluğu kapatırken tekrar elime sperm bulaştı diye düşünüyorum.elimihavluyla kurulamıştım.1 buçuk saat sonra kızarkadaşımla el ele tutuştuk. Onun eline sperm bulaşıp vajinaya soksa hamile kalırmı

Tahlil.com Cevabı : Böyle bir durum söz konusu değil. Detaylı bilgi için sitemiz içerisindeki bilimsel yazıları inceleyebilirsin.