İyi gunler hocam. 5 aydır duzenli olaeak yazz24 kullaniyorm

İyi gunler hocam. 5 aydır duzenli olaeak yazz24 kullaniyorm. Gecen ay 1 gun ara verdim fakat adetim devam ederken pembe tabletlere basladim. Hapi kullanmamim 20.guny unuttum ve kullabma talimarina uygun olarak beyaz tabletleri atlayp devam ettm ayin 18inda adet olmam gerekti fakat hala olmadim.

Tahlil.com Cevabı : Düşük bir ihtimal olmakla beraber test yapmanızı öneririz..