İyi günler hocam ben 39 yaşındayım sol kulagımdan iltihap geliyordu

İyi günler hocam ben 39 yaşındayım sol kulagımdan iltihap geliyordu delikmiş ameliyat oldum ama duymuyorum şimdi sag kulagımdan gelmeye başladı iltihap ameliyat olmak istemiyorum şekerim ve kolestrolüm var onlar neden olabilirmi ne yapabilirim saygılar

Tahlil.com Cevabı : Bir kulak burun boğaz uzmanına danışmalısınız.Muayene sonucuna göre bir şey söylenebilir.