Merhaba, 5 yaşındaki kızım yaklaşık 1 yıldır ayaklarının rahatsızlığından dolayı yaptırdığım tetkikte ASO,RF ve CRP sonuçları normal çıktı

Merhaba,5 yaşındaki kızım yaklaşık 1 yıldır ayaklarının rahatsızlığından dolayı yaptırdığım tetkikte ASO,RF ve CRP sonuçları normal çıktı ancak;MPV 6.5,NEUT% 39.7,LYMPH% 53.2 ve BASO%1.2 çıktı.Bu sonuçlar ışığında bilgi verirseniz çok sevinirim.İyi çalışmalar.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarda problem gözükmüyor