İyi günler hocam benim şüpheli bir ilişkim oldu ardından test olmaya karar verdim 51 76 86 ve 118 günleri test oldum?

İyi günler hocam benim şüpheli bir ilişkim oldu ardından test olmaya karar verdim 51 76 86 ve 118 günleri test oldum yani ilişkimden geçen sürelerde en son olduğum testte anti hiv 0.236 refans aralığı 0.1 coı yazıyor bu test kaçıncı nesil oluyor coı yazan ne oluyor

Tahlil.com Cevabı :  Gerekli gereksiz ayrıntılarla kafanızı yormayın.Nereden bilelim buradan testin kaçıncı nesil olduğunu.Bu soruyu testi yapan laboratuvara sorun.Sonuçlarınız normal, HIV enfeksiyonu yok sizde.Ancak bu konuda kafanız rahat etmiyor ve psikolojiniz de bozulduysa bu yönde bir destek almanız gerekebilir.