İyi günler hocam eşimle sürtünme yolu ile ilişkiye girdik?

İyi günler hocam eşimle sürtünme yolu ile ilişkiye girdik hiç bir korunmamız yoktu fakat eşimden herhangi bir sıvı gelmedi kıyafetlerimiz vardı adetimin 5.gününde oldu olaydan sonra ve önce hafif hafif kan geliyordu acaba bununla bir ilgisi var mıdır hamilelik oranım nedir?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamileliğin oluşması oldukça düşük bir olasılıktır. Durumu netleştirmek için gebelik testi yaptırabilirsiniz.