Merhaba ben 16 ve sevgilim 17 yaşında üstümüzde hiç bir şey yokken sürtünerek ilişki yaşadık?

Merhaba ben 16 ve sevgilim 17 yaşında üstümüzde hiç bir şey yokken sürtünerek ilişki yaşadık.pen*sini vaijinama sürttü ama içime boşalmadı ve şuan adet olmuyorum ama kahverengi akıntım var . hamile miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmeniz bir süre daha devam ederse gebelik testi yaparak durumu netleştirebilirsiniz.