İyi günler hocam uyuşturucu madde yüzünden mahkeme bana denetimli serbestlik verdi.

 İyi günler hocam uyuşturucu madde yüzünden mahkeme bana denetimli serbestlil verdi ve 9 aydır sürekli 3 haftada bir rehberli,ğe gidip imza atıyorum ve dosyanın kapanmasına 3 ay kaldı sorum şudur acaba rehberlik beni test yapmaya gönderecekmi ve en son 1 ay önce yine jamaika gold içtim tahlilde çıkar

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle bu zararlı alışkanlığı bir an önce tamamen bırakmanızı diliyoruz.Muhtemelen çıkabilir testlerde, biraz da yasal bir konu bu. Size gerekli bilgiyi vereceklerdir.