Eşimin vajinusmus oldugunu ögrendik maddı durumumzdan dolayı tedavımızı surduremedık ne yapmamız lazım?

11 aydır evliyim eşimle cinsel birleşme olmadı eşimin vajinusmus oldugunu ogrendeık maddı durumumzdan dolayı tedavımızı surduremedık ne yapmamız lazım teseekurler

Tahlil.com Cevabı : Vaginusmusla ilgili aşağıdaki yazımızdan faydalanabilirsiniz. Tedavinizi devam ettirmeniz için maddi durumunuzun iyi olması şart değil. Devlet hastanelerinden de yararlanabilirsiniz.  http://tahlil.com/vajinismus-nedir