İyi günler hocam..39 haftalık gebeyim..

İyi günler hocam..39 haftalık gebeyim..dün yaptırdığım tahlil sonuçlarına göre lökosit 10-15 ( 0-4) ,epitel hücre 7-8 (0-4) dansite idrar 1025 ( 1000-1030) .. idrar yolu enfeksiyoum mu var acaba,gerçi yanma ya da kaşıntı gibi şikayetim yok,yorumlayabilirseniz sevinirim..şimdiden teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : İdrar kültürü yaptırmadan enfeksiyon konusunda net bilgi sahibi olamayız