İyi günler kolay gelsin hocam beta sat 06.06.2014 2 gün önce erken gebelik testi yaptım

iyi günler kolay gelsin hocam beta sat 06.06.2014 2 gün önce erken gebelik testi yaptım 2 çizgi biri silik çıktı dün dayanamadım kanda beta hcg baktırdım 13.80 çıktı

Tahlil.com Cevabı : ADet gecikmeniz olmadan yaptırmışsınız ve test sonucu sınırda, henüz birşey söylemek için çok erken,3-4 gün sonra testi tekrarlamnızı öneririz..