Ters ilişki yaşadım ve sonrasında regl oldum. Gebelik testi de negatif çıktı. Hamile miyim?

 Merhaba adetimin 1. ve 2. günü ters ilişkim oldu boşalma ve vajinaya temas olmadı. adetim 7 gün sürdü. ilişkiden 11 gün sonra bhcg 0.00 çıktı. eczaneden ultra hassas gebelk testi aldm negatfti. bitanede normal gebelk testi aldım oda negatif çıktı. böyle bir durumda şüphelenmem gerekir mi gebelik olur mu?

Tahlil.com Cevabı : Ters ilişi ile hamilelik oluşmamaktadır. Bunun yanı sıra adet kanaması gördüğünüz ve gebelik testiniz negatif çıktığı için hamilelikten söz edilemez.