İyi günler ocak ayının başlarında atlattığım soğuk algınlığının üzerine 2 aydır gıcık şeklinde öksürmekteyim.

İyi günler ocak ayının başlarında atlattığım soğuk algınlığının üzerine 2 aydır gıcık şeklinde öksürmekteyim. Bakteriyel kaynaklı ya da alerjik bir durum olabilir diye doktorum Croxillex ve Aerius kullandırttı fakat bu ilaçları da kullanmış olmama rağmen öksürüğüm hala kesilmiyor. Vicks şurubu denedim ilk başlarda ciddi bir rahatlama oldu ama gıcık şeklinde kuru öksürük devam ediyor. Niçin olabili

Tahlil.com Cevabı : Bazı öksürükler alerjik nedenlerle de olabilir.Bir kulak burun boğaz uzmanı ve sonrasında da göğüs hastalıkları uzmanına başvurun