Merhabalar hocam.ޞüpheli ilşkiden 29 gün sonra Anti HIV ½, ELISA testi yaptırdım ?

Merhabalar hocam.ޞüpheli ilşkiden 29 gün sonra Anti HIV ½, ELISA testi yaptırdım ve değer 0,38 negatif.. referans değer < 0,90 Negatif >0,90 ve 30Bordaline >30 pozitif.Elisa testi p24 yöntemiyle yapıldı.. Bir daha test yaptırmama gerek var mı?Aynı zamanda HIV RNA da yaptırdı doktorum ama 2 gün sonra belli olacak.. HIV RNA kesin sonuç verir mi? Teşekkürler şimdiden.

Tahlil.com Cevabı : ޞu anki testlerinize göre negatif, tekrar testte doktorunuz karar verirse yaptırırsınız.