İyi günler öncelikle teşekkür etmek istiyorum benim sağ baş parmak kontrolsuz hareket etmektedir

iyi günler öncelikle teşekkür etmek istiyorum benim sağ baş parmak kontrolsuz hareket etmektedir bunun sebebi sürekli mause tutmam olabilir mi acaba başka sebebi var vucudumda kas seğirmesi vardı o kendiliğinde durdu bu konuda bana yorumda bulunabilir misiz.

Tahlil.com Cevabı : Evet olabilir, biraz dinlendirmelisiniz..sürekli oturarak çalışıyor ve PC kullanıyorsanız biraz spor yapmanızı öneririz..

s************ :

27 yaşındayım Adetin 19. günü estradiol 229.1 çıktı. hamile olma ihtimalim nedir ? teşekürler

Cevap:

Hormon testlerinin yorumlanmasında, testlerin referans değerleri, kanın adetin hangi döneminde alındığı ve  yaş gibi bilgilere gerek vardır.Sorunuzu belirtilen kurallarımıza göre  sormanız durumunda cevaplayabiliriz.Aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Hormon tahlili soran bayanların okuması gereken uyarılar

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.