Iyi gunler tahlilimi yorumlar misiniz?

Iyi gunler tahlilimi yorumlar misiniz? HBSAG S/CO 0-0.99 0.19 (Nonreaktif) Anti HBS mlU/mL 0-9.99 > 1000.00 (Reaktif) Anti HIV S/CO 0-0.99 0.30 (Nonreaktif) Anti HCV (Mikropartikül Immün Assay-Meia) S/CO 0-0.99 0.36 (Nonreaktif)

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B,C ve HIV testiniz negetif yani temiz, anti HBs testiniz pozitif yani vücüdunuzda hepatit B'ye karşı koruyucu antikor mevcut..

e************ :

Benim anti hiv testimin sonucu : 0.06 bu nedemek ?

Cevap:

Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.