İyi günler, yaşım 39, boy 182cm, kilo 79, genetik olarak yaklaşık 10 yıldır diyabet hastasıyım?

 İyi günler, yaşım 39, boy 182cm, kilo 79, genetik olarak yaklaşık 10 yıldır diyabet hastasıyım, kan değerlerim açlık 280, tokluk 487, HbA1c ise 12,2 kolesterol 271, Trigliserid 224 kalsiyum 10,3 kullandığım ilaçlar betanorm 30, dropia 45, matefin 500 acaba bana nasıl bir tavsiyede bulunursunuz, yorumlarınız/tavsiyeniz için şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Şekeriniz kontrol altında değil gibi.Yatarak tedavi olmanız gerekebilir.Endokrinoloji uzmanına başvurun