İyi günler...1 yaşındaki oğlum sık bronşiyolit oluyor.

İyi günler...1 yaşındaki oğlum sık bronşiyolit oluyor.yapılan testler sonucu total IgE 96,5crp 15,3plt 391rdw 13,6lym 72,6eos 5,3lym 6,7sigorta hastanesindeki doktorlar pek ilgili davranmıyor yeterli derecede bilgi verirseniz ne yapmam gerektiği hakkında çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : CRP yüksekliği muhtemelen geçirdiği enfeksiyona bağlı.Bunun dışında testlerinde ciddi bir sorun yok.Bronşiolit ile ilgili ise aşağıdaki yazımızı okumanızı öneririmhttp://tahlil.com/bronsiolit-nedir-cocuklarinizi-%e2%80%9cbronsiolit%e2%80%9dten-koruyun