İyi günler.adetim yaklaşık 4hafta gecti.erkek arkadaşımla adet bitiminde birlikte olduk?

 İyi günler.adetim yaklaşık 4hafta gecti.erkek arkadaşımla adet bitiminde birlikte olduk.daha öncede gecikme yaşadığım içn hormon ilacı verdi doktor ama kullanmadım hiç.tahlil yapılmadı.usg çekildi sadece biş yoktu.en son adetimde 1.5hafta gecikmişti.

Tahlil.com Cevabı : Gecşkemiz olduğundan kanda beta hcg testi yaptırabilirsiniz. Gecikme hamilelikten olmasa dahi regl düzensizliği sağlıklı bir durum değildir. Mutlaka gerekli tedaviyi uygulamalısınız.