Kasıklarımda agrılar gögüs ucumda renk değişimi ve hassasiyet var.mide bulantıları cok nadir oluyor .hamilemiyim?

10.12.2015 tarihinde son adetim oldu ve adetten birkac gün sonra esimle geri cekme yontemi ile ilişkiye girdik suan.bu ay adetim gecikti.kasıklarımda agrılar gögüs ucumda renk değişimi ve hassasiyet var.mide bulantıları cok nadir oluyor .hamilemiyim?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi yaşadığınız için gebelik testi yaptırmanızda fayda var. Kesin sonuca ulaşacaksınız.