İyigünler eşimin spermiogram sonuçalarını yorumlarsanız sevinirim.

İyigünlereşimin spermiogram sonuçalarını yorumlarsanız sevinirim.teşekkürlergörünüm-renk: opelasanlikefaksiyon: 30 dk.viskozite: yapışkanmiktar: 5mlreaksiyon:bazik1ml'deki spermatozoon sayısı: 80 milyon/ mltoplam spermatozoon sayısı: 400 milyontoplam motil sperm sayısı: 280 milyonhızlı ileri hareketli(4.derece) : %30yavaş ileri hareketli(3.derece) : %20ilerleme hızı olan(2.derece): %10yerinde hareketli(1.derece): %10hareketsiz : %30morfoloji- normal :%15 / baş anomalisi:%85

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunun referans değerlerini yazmamışsınız ancak genel olarak normal olarak değerlendirebiliriz Kruger kriterlerine göre