spermiogram : volüm :2,35

spermiogram : volüm :2,35 renk : sarımtırak ph :8 vizkozite : + likefaks.25 fruktoz + spermatozoa say:0,8 / ml total spermatozoa : 1,9 ileri hareketli : 15 yerinde hareketli 4 hareketsiz 81 toplam ileri hareketli sperm sayısı : 285.000 yuvarlak hücre 0,4/ml vitalite 47 morfoloji 0 retrograd :negati

Tahlil.com Cevabı : Sperm sayısı düşük görülüyor.Normal değil sonucunuz