İyigünler, son yaptırdığım kan tahlili sonuçları aşağıdaki gibidir. Şimdiden teşekkür ederim, RBC 4.

İyigünler, son yaptırdığım kan tahlili sonuçları aşağıdaki gibidir. Şimdiden teşekkür ederim, RBC    4.45    M/uL HGB    12.4    g/dL MCV    82.9    fL Demir (serum)    47 ug/dL Demir bağlama kapasitesi    322 ug/dL Ferritin    18.8 ng/mL LDL kolestrol    ▲138.6    mg/dL Kolesterol    ▲207    mg/dL 25-Hidroksi Vit. D    ▼16.15

Tahlil.com Cevabı : D vitamini eksikliği yönünden tedavi olmalısınız.