Kaç doz aşı vurunmam lazım?

Merhaba Hocam Yorumlamanızı rica etmekteyim. Test sonucumu yorumlamanızı rica etmekteyim. HBs Ag (MEIA ile) 0,31 NEGATİF S/CO <1.0 Negatif - ?1.0 Pozitif     Anti HBs (MEIA ile)     0,01 NEGATİF    mIU/mL     <10 Negatif     Anti HCV (MEIA ile)     0,06 NEGATİF S/CO     <1.0 Negatif ?1.0 Pozitif. kaç doz aşı vurunmam la

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B aşısı 3 doz şeklinde 0,2,6 ay periyodlarında yapılır.